Drogie Panie, Mieszkanki naszej Gminy i nie tylko!
Już dziś zapiszcie w kalendarzu datę – 25 marca
W tym dniu zapraszamy Was serdecznie na II Gminne Spotkanie Kobiet pod hasłem “Podaruj sobie czas, teraz.”  

 

Klub Kobiet Aktywnych we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sokół mają zaszczyt zaprosić Mieszkanki Gminy Czerwonak na – II GMINNE SPOTKANIE KOBIET „Podaruj sobie czas, teraz”, które odbędzie się 25 marca w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. 

 

To drugie tego typu wydarzenie organizowane przez nasz klub. Angażujemy się w wiele mniejszych przedsięwzięć na terenie naszej Gminy, a chcąc połączyć wiele z nich zapraszamy Was na spotkanie wypełnione pasją i inspiracją.

Naszym mottem jest “CZAS”, którego ciągle nam brakuje, który płynie za szybko, a którego nie możemy cofnąć ani zatrzymać. Dlatego podarujmy go sobie będąc razem w tym dniu, ciesząc się, że go mamy.

 

Będzie mnóstwo wiedzy, wsparcia i dobrej energii.   

Zapraszamy na ciekawe panele ze wspaniałymi Kobietami, które na co dzień są wśród nas!

  • Będą z nami wspaniałe dziewczyny ze Stowarzyszenia “RAKUJEMY JAK CHCEMY“, czyli siedem różnych kobiet, które same przeszły przez chorobę, a teraz dzielą się swoimi doświadczeniami i wspierają inne kobiety.
  • Doktor Hanna Puszka odpowie na Wasze pytania w panelu „Z cukrem czy bez cukru? -czyli jak na co dzień komponować zrównoważoną dietę .
  • Marzena Lampasiak “PANI OD ZMIANY WIZERUNKU” porwie uczestniczki do świata mody łącząc kolor, fason i osobowość w trio idealne.
  • Znakomita trener osobista, strateg i coach ALICJA LICZBA przeprowadzi Was drogą odwagi przez blizny życiowe do wewnętrznej miłości  i dbałości o siebie.
  • W rozmowie z pisarką Niną Majewską-Brown poruszymy tematy nie tylko miłości i wsparcia, ale też ciężkich, traumatycznych przeżyć wojennych.
  • O pasji i dążeniu do formy, nie tylko fizycznej ale pięknego umysłu, porozmawiamy z naszymi instruktorkami, które spotykacie na praktyce jogi, zumby czy zajęciach zdrowego kręgosłupa, ale nie tylko - i tu mamy niespodziankę. 
  • A jak być wolną we własnej skórze podczas prezentacji strojów kąpielowych opowie Iza i Duśka.
  • O oprawę fotograficzną zadba Agata Jesse, która wykona dla Was również profesjonalne indywidualne zdjęcia pamiątkowe na specjalnie przygotowanej ściance.

 

W strefie pasji i inspiracji znajdziecie mnóstwo porad od prawdziwych profesjonalistów. Będziecie mogły wykonać analizę kolorystyczną, zadbać o ciało, ducha a nawet zakupić pyszny domowy chleb, czy też spróbować domowych wypieków, które przygotuje ‘’Kliniecki Duet“. A finezyjne finger foody, lemoniady i panna cottę zaproponuje Restauracja HYĆKA!


Finał wydarzenia zwieńczony pysznym tortem dla wszystkich uczestniczek i koncertem jednej z najbardziej rozpoznawalnych skrzypaczek Basi Szelągiewicz oraz jedynego w swoim rodzaju harfisty Michała Zatora! 

 

Podarujcie sobie ten czas i bądźcie z nami.

Więcej na naszym fanpage https://www.facebook.com/KlubKobietAktywnychCzerwonak/ – zachęcamy do śledzenia. 

Wstęp wolny!

To nasz dzień Drogie Panie, więc korzystajcie.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 

w  imieniu Klubu Kobiet Aktywnych

 

Anita Banaszak i Karolina Wasilewska-Waligórska