Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na Koncert Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko. Koncert odbędzie się 16 września o godzinie 19:00.

Koncert znanej i cenionej Stanisławy Celińskiej z towarzyszącym Jej od lat zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, na które składają się największe przeboje artystki z ostatnich lat. Utwory te są przesycone miłością, najskrytszymi pragnieniami i tęsknotami, co czyni je niezwykle poruszającymi. Ta niepowtarzalna i wyjątkowa pieśniarka potrafi swoim talentem oczarować słuchaczy
w każdym wieku. Dzięki emocjonalnemu przesłaniu odzwierciedlonemu w cudownych, poetyckich słowach oraz wspaniałemu zestawieniu nut, koncert ten daje wytchnienie i skłania do zadumy. Jest on antidotum na smutek, odizolowanie, złe samopoczucie czy pochmurny dzień. Wyjątkowe teksty utworów, które dają ukojenie, spokój i wsparcie oraz składają się na ten niezapomniany koncert, wyszły spod pióra Stanisławy Celińskiej. Za kompozycje
i aranżacje, które potrafią zawładnąć wyobraźnią, odpowiedzialny jest Maciej Muraszko. Ten duet to gwarancja wspaniałego klimatu oraz niepowtarzalnych chwil.

 

Skład zespołu muzycznego pod kierownictwem Macieja Muraszko:

Wojciech Olszewski – fortepian, instrumenty klawiszowe

Kuba Frydrych – gitara

Krzysztof Samela – kontrabas

Julia Muraszko – skrzypce

Jakub Marciniak – saksofon

Janusz Muraszko – akordeon

Maciej Muraszko – perkusja, instrumenty perkusyjne

Bilety w cenie 70,00 zł  dostępne są w biurach GOK Sokół, Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na www.bilety24.pl.