Od 10 do 14 czerwca zapraszamy na cykl wydarzeń związanych z zakończeniem sezonu w GOK Sokół.

Wszystkie wydarzenia odbędą się w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach i na wszystkie, oprócz wernisażu, obowiązują bezpłatne wejściówki, które będą do odebrania w biurach GOK Sokół w Czerwonaku i Koziegłowach od 27 maja.

 

We wtorek 11 czerwca o godzinie 18:00 zapraszamy na prezentacje spektakli dziecięcych grup teatralnych działających pod opieką Natalii Gilickiej i Pauliny Giwer-Kowalewskiej.

Pierwsza prezentacja to Zaczarowany las Teatru Skarpetki w Paski w reżyserii Natalii Gilickiej.

Widzowie zostaną zaproszeni do podróży przez zaczarowany las, w którym zwierzęta mówią, szepczą a nawet tańczą, w którym drzewa obdarowują magiczną mocą, a pająki potrafią tkać nie tylko sieci, ale i opowieści. W zaczarowanym lesie ludzie nie do końca pamiętają kim są, ale być może pewnym dwóm dziewczynkom, które nigdy nikogo nie lubiły i nie szanowały, wyjdzie to nawet na zdrowie.

 

Druga prezentacja to spektakl 14 przygotowana pod okiem opiekunki pracowni teatralnej Pauliny Giwer- Kowalewskiej.

Ile sytuacji, relacji i rozmów może wydarzyć się w małym domku w środku lasu? Prawdopodobnie o wiele więcej, niż może Wam się wydawać, a założyć należy, że w małym, drewnianym domku w środku lasu mieszka mama, tata, jedenaścioro dzieci, babcia i Rurek- pies.

Teraz to najweselszy dom w całym lesie! Poznajcie wszystkich i rozgośćcie się! Na podstawie książek najpopularniejszej norweskiej autorki Anny- Cath. Vestly przybliżone Wam będą przygody wielkiej rodziny, w której, jak w każdej innej dochodzi do niespodzianek, nieporozumień i wzruszeń. To spektakl o budowaniu wspólnoty, o różnorodności i o tym, jak w radości i spokoju wybrnąć z każdej opresji.

Spektakl dla dzieci i bliskich im dorosłych od 3 roku życia.

Występują i tworzą sceny: Lena Piasecka, Hanna Chwarścianek, Kornelia Działkiewicz, Patryk Romel, Zuzzanna Tylus, Antonina Targowska- Budniak, Marcelina Piochacz, Julia Maciejewska, Antonina Weyna, Julia Karnabol, Amelia Jankowska, Tosia Olejniczka, Alicja Kozłowska.