Gminne Przedsiębiorstwo Społeczne poszukuje pracownika na stanowisku kierowca – pracownik gospodarczy.
Miejsce pracy: Gmina Czerwonak

Obowiązki:
• Kierowanie samochodem dostawczym realizujący usługę opróżniania koszy przystankowych i
ulicznych na terenie Gminy Czerwonak.
• Wykonywanie prac związanych ze świadczeniem usług komunalnych np. sprzątaniem,
pielęgnacją zieleni, koszeniem trawy, załadunkiem skoszonej trawy, zamiataniem, myciem wiat
autobusowych za pomocą myjki ciśnieniowej, sprzątaniem obiektów komunalnych -
utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku i w jego otoczeniu, obsługiwanie i
konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego do prac.

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:
• Posiadania prawa jazdy kat. B,
• gotowości do pracy w zmiennych warunkach środowiskowych,
• umiejętności pracy w grupie,
• dyspozycyjności.

Dodatkowym atutem będzie:
• posiadanie umiejętności w zakresie prac budowlanych, ślusarskich, ogrodniczych,
mechanicznych,
• posiadanie uprawnień do obsługi maszyn i urządzeń,
• posiadanie uprawnień do pracy na wysokości.

Co oferujemy?
• stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę,
• praca na terenie Gminy Czerwonak.

Oferty (CV) można złożyć w siedzibie spółki (ul. Leśna 8, 62-004 Czerwonak) lub wysłać mailowo
na adres biuro@gps-czerwonak.pl